kortele

Naujos Elimart nuolaidų kortelės lojalumo sąlygos nuo 2015 m. sausio 1 d.

 

Kortelės įsigijimas

Kortelę galite įsigyti parduotuvėje Elimart. Įsigyje kortelę, užpildykite anketą ir parduotuvėje pateikite ją kasininkei. Kortelės galiojimo laikas – neribotas.

Elimart lojalumo pasiūlymai galioja parduotuvėse Elimart ir TAU visoje Lietuvoje.

Kortelės kaina  1,45 Eur.

Klientas privalo saugoti kortelę nuo aukštos temperatūros ir elektromagnetinio poveikio, mechaninių pažeidimų.

Kaupkite Elimart pinigus!

Perkant prekybos centruose TAU, Jūsų kortelės sąskaitoje kiekvieną kartą kaupsis TAU pinigai. TAU pinigai bus skaičiuojami 1% nuo pirkinių sumos

Atsiskaitykite Elimart pinigais!

1. Sukauptais Elimart pinigais galėsite atsiskaityti prekybos centruose Elimart bei TAU, padengdami net iki 90% savo pirkinių sumos.
2. Elimart pinigais galėsite atsiskaityti, kai kortelės sąskaitoje turėsite ne mažiau kaip 1 Elimart pinigą. Vieno Elimart pinigo vertė lygi 1 ct.

 

Kita informacija

•   Elimart pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už akcijoje dalyvaujančias prekes,alkoholio, tabako gaminius, spaudą ir trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, elektroninius bilietus, loterijos bilietus, superkamą ir keičiamą tarą ir t.t.). Visos tokios prekės čekyje žymimos (*) (žvaigždutės simboliu).
•   UAB Stilsena pasilieka teisę vienašaliskai keisti Elimart kortelės taisykles, apie tai iš anksto asmeniškai nepranešusi Elimart kortelės turėtojams, bet informaciją pateikusi prekybos vietose ir puslapyje www.elimart.lt
•   Sukauptų Elimart pinigų likutį galite matyti pirkinio kvite.
•   Informacija Elimart nuolaidų programos klausimais teikiama el. paštu: info@elimart.lt